Elektromobilność

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Co przyniesie jutro

czyli jaki jest plan na najbliższe lata

Według najnowszych ustaleń polski rząd do roku 2020 przeznaczy na rozwój elektromobilności 19 miliardów złotych. Zgodnie z założeniami Ministerstwa Energii, do 2025 r. na polskich drogach ma pojawić się milion pojazdów elektrycznych. Co więcej same samochody elektryczne stają się z dnia na dzień bardziej dostępne, tańsze, zwiększa się także ich zasięg. Na tej podstawie możemy jednoznacznie stwierdzić, iż rozwój elektromobilnośc w Polsce nadchodzi wielkimi krokami, co więcej będzie to proces niezwykle dynamiczny. W parze z rozpowszechnieniem samochodów elektrycznych musi pójść oczywiście wytworzenie infrastruktury do ich ładowania.

green-car-eco-insurance

Dołóż swoję cegiełkę...

i zapewnij sobie płynące z tego korzyści

Szczecin, ładowarki aut elektrycznych. Stacja ładowania samochodów elektrycznych to cały czas w Polsce dość rzadki widok. Właśnie na tym etapie zakup własnego punktu ładowania to w wielu przypadkach świetny pomysł. Dlaczego? Oto kilka powodów:

Ekologiczny wizerunek – przy obecnych poziomach zanieczyszczenia powietrza i wszechobecnym smogu wszelkie sposoby walki z tym zjawiskiem są odbierane niezwykle pozytywnie. Stacja ładowania to dla obiektów takich jak hotele, pensjonaty, sklepy, biura i tym podobnych to idealny sposób na wykreowanie ekologicznego wizerunku co niewątpliwie przełoży się na zwiększenie zainteresowania ze strony klientów – również tych nieposiadających samochodów elektrycznych.

Komercyjne wykorzystanie – stacja ładowania może stać się źródłem dochodu. Już teraz w naszej ofercie znajdują się urządzenia wyposażone w systemy przystosowane do pobierania opłat jak np. czytniki kart RFID, które mogą być doładowywane na zasadzie abonamentu.

Możliwość ładowania! – tak, sama możliwość doładowania samochodu to niewątpliwie wartość dodana. Na obecnym etapie infrastruktura do ładowania samochodów elektrycznych właściwie nie istnieje. Posiadanie punktu ładowania to doskonały sposób na przyciągnięcie właścicieli aut elektrycznych, którzy obecnie nie mają zbyt wielkiego pola wyboru.

stacja ładowania pojazdów

Różnorodność i wszechstronność

stacje dostosowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo stacje ładowania renomowanych europejskich producentów. Proponowane przez nas urządzenia podbiły rynek niemiecki , holenderski i skandynawski. Sprawdziły się doskonale w surowym klimacie Norwegii oraz Szwecji, a korzystają z nich m. in. marki takie jak McDonald czy Ikea.

Budując naszą ofertę braliśmy pod uwagę przede wszystkim bardzo różnorodne potrzeby klientów. Znajdą w niej Państwo szeroki wachlarz stacji różniących się mocą (od 3,7 kW do 22 kW, jedno i trójfazowe), designem oraz funkcjonalnością.

Carport

W pełni ekologiczny punkt ładowania

Coś dla bardziej wymagających. Carport to zadaszone, zacienione stanowisko parkingowe wyposażone w punkt ładowania samochodów elektrycznych. Konstrukcję dachową stanowią moduły fotowoltaiczne przystosowane do produkcji energii elektrycznej ze słońca. Wygeneruj, załaduj i jedź!